Hakkımızda
Play Video
Play Video

ZORLU GÖZLÜK HAKKINDA

“Porto Romana eyewear, Türkiye’de Zorlu Gözlük gözlük üreticisi firmanın ürünüdür. Uygun Fiyat, En İyi kalite ve daha fazlası anlamında hizmetinizdeyiz.”

Bizi biz yapan kaliteli yönetim anlayışıyla siz müşterilerimize daima kaliteli hizmet, sorunsuz sipariş takip desteği, hızlı ve güvenilir çözümler sunmak öncelikli hedefimizdir.

Geride bıraktığımız yıllarda sektöründe en çok tavsiye edilen perakende lideri olma vizyonuyla yürüttüğümüz çalışmalar, müşterilerimizin takdiriyle kazanılmış birçok ödülü getirmesinin yanı sıra bizleri “Optik perakende sektörün de akla gelen ilk marka” konumuna taşıdı. İyi görme ve iyi görünmeyi yaklaşık 4 ayrı ülkede de başardık. Sektörde müşterilerimiz için birçok ilke imza atmanın gururunu yaşıyoruz.

Our Featured Services

Dikkat Çeken Modeller

En Moda Gözlük Çerçeveleri

KADIN TRENDLER

ZORLU GÖZLÜK Müşterilerini daha yakından tanıyor ve ihtiyaçlarını belirleyerek kişiye özel birçok fırsat sağlıyoruz. Çocukları önemsiyor; “Mk İdeal Optik’te; Çocukların yeri Ayrı” diyerek hayata geçirdiğimiz kampanyalarımız ile onlara katkıda bulunabiliyoruz. Sahip olduğumuz değerlerle müşterilerimizi odak noktamıza alıp, ihtiyaç duyduğu noktalarda yardımcı olabiliyoruz. ZORLU GÖZLÜK Türkiye’nin en iyi gözlük camı ve çerçeve markalarıyla çalışıyor. En yeni akıllı mağaza teknolojisini kullanıyoruz.

 

Başarımızın temelini; Alanımızdaki tüm teknolojik gelişmeleri takip eden müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitemiz, profesyonel, sorumluluk sahibi ve sıra dışı rekabetçi bir takım ruhu ile motive olan ekiplerimiz oluşturmaktadır.