Şartlar ve Koşullar

Üyelerimizin servislerimizden yararlanırken istenmeyen durumlar ile karşılaşmaması için hazırlanmıştır. Bu kurallar tüm servislerimizden yararlanan kayıtlı üyelerimizin veya kayıtsız ziyaretcilerimizin uyması gereken kurallardır.

 

İleride sözkonusu şartları okumamış veya okumuş olup ta bunlara uygun davranmadığınızda doğabilecek her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden ZORLU GÖZLÜK ve Web Sitesi’nin, bu sitedeki hertürlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, ZORLU GÖZLÜK’ın yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

ZORLU GÖZLÜK olarak İnternet ortamında özgürce bilgi ve düşünce akışı taraftarıyız ve normal koşullar altında servis kullanımlarını ve. İnternet üzerindeki web sitelerinin içeriklerinin, üzerimizden yapılan e-posta alışverişinin ve bilgi akışını aktif olarak takip etmemekteyiz..

Yasal olmayan ve üçüncü şahıslara zarar verebilecek veya belirtmiş olduğumuz servis kullanım kurallarına aykırı durumlarda; ilgili durumlara müdahale yetkisi ZORLU GÖZLÜK’ a aittir. Üyelerimizin İnternet ortamında sebep olduğu ya da sebep olduğu düşünüldüğü durumlarda Resmi Makamlarla işbirliği içinde bulunmamız gerekmektedir.

 

Aşağıda belirtmiş olduğumuz Servis Kullanım Kurallarının ihlal edilmesi, size sağlamış olduğumuz servislerimizin askıya alınması ya da tamamıyla iptal edilmesi sonucunu doğurabilir. Bu sebeple aşağıda belirlemiş olduğumuz kuralları ve İnternet Hizmet Sözleşmesini dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

 

Aşağıda belirtilen durumlar Servis Kullanım Kurallarımızı ihlal etmektedir.

ZORLU GÖZLÜK Servis Kullanım Kuralları’nın ihlal edildiğini düşündüğünüz durumlarda [email protected] adresine ya da +90 216 514 9727 no’lu fax’a durumu Lütfen aşağıdaki bilgiler ile birlikte başvurunuz

Söz konusu ihlal için kullanılan IP adresi (her İnternet kullanıcısının İnternet bağlantısında sahip olduğu kimlik numarası)

İhlalin gerçekleştiğine ilişkin delil (e-posta mesajı, log dosyası vb)

ZORLU GÖZLÜK bildiriminiz sonucunda ihlalin kesinleşmesi durumunda aşağıdaki hareket tarzlarından birini ya da birden fazlasını uygulama yoluna gidecektir.

Üyenin Üyelik hakkının askıya alınması
 
İhlaller sonucunda ZORLU GÖZLÜK’ın kayıpları sebebiyle yasal yollara başvurulması Başvuru sahibinin kimlik bilgileri ZORLU GÖZLÜK tarafından gizli tutulacaktır.

Servis Kullanım Kural ihlalinin yapılmasını müteakip 48 saat içerisinde, yukarıda bilgilerle birlikte başvurunun yapılması gerekmektedir. 

 

ZORLU GÖZLÜK, 48 saati aşan başvuru sürelerinde gerekli girişimleri yapmakla birlikte kişinin tespiti ve uyarılması konusunda hiçbir garanti vermemektedir.

 

ZORLU GÖZLÜK Üyelerine ait kimlik bilgilerinin; Resmi Makamlar dışında; 3. şahıslara verilmesi İnternet Hizmet Sözleşmemiz gereğince mümkün değildir.